S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

Vyberte v levém menu kategorii, která vás zajímá, nebo zvolte parametr (nakladatel, autor, ilustrátor,)  případně můžete zadat část názvu do políčka hledání.



28. 5. 2016 Seznam KOD-ek pro sběratele

Pro všechny sběratele Edice KOD přinášíme seznam knih, které v této edici vyšly. Chcete-li zjistit, zda některou z níže uvedených knih máme v nabídce, zadejte její název do políčka hledat.
Doporučujeme zadávat jen výstižnou část názvu. Pokud knihu nemáme, napište nám na info@mlha.gr . Pokusíme se ji pro Vás sehnat.

SEZNAM VŠECH KOD-EK, KTERÉ KDY VYŠLY:


1

Příběh opravdového člověka

Polevoj Boris

SNDK/Albatros

2

Klapzubova jedenáctka

Bass Eduard

SNDK/Albatros

3

Matyáš Sandorf

Verne Jules

SNDK/Albatros

4

Dýmka strýce Bonifáce

Pilař František

SNDK/Albatros

5

Poklad na ostrově

Stevenson Robert Louis

SNDK/Albatros

6

V týlu nepřítele

Medveděv Dmitrij

SNDK/Albatros

7

Bílý Tesák

London Jack

SNDK/Albatros

8

Kormidelník Vlnovský

Marryat Frederick

SNDK/Albatros

9

Hrdinný kapitán Korkorán

Assolant Alfred

SNDK/Albatros

10

Poslední plavba kpt. Lapérouse

Čukovskij Nikolaj

SNDK/Albatros

11

Hvězda jihu

Verne Jules

SNDK/Albatros

12

Dobrodružství Toma Sawyera

Mark Twain

SNDK/Albatros

13

Dobrodružství Huckleberryho Finna

Mark Twain

SNDK/Albatros

14

Kraj dvojí oblohy

Pařízek Ladislav Mikeš

SNDK/Albatros

15

Pouští a pralesem

Sienkiewicz Henryk

SNDK/Albatros

16

Gaspar Ruiz

Conrad Joseph

SNDK/Albatros

17

Emil a detektivové

Kästner Erich

SNDK/Albatros

18

Syn lovce medvědů

May Karl

SNDK/Albatros

19

Chlapci z Pavelské ulice

Molnár Ferenc

SNDK/Albatros

20

Poslední mohykán

Cooper James Fenimore

SNDK/Albatros

21

Kulička a Toník

Kästner Erich

SNDK/Albatros

22

Na moři

Žitkov Boris

SNDK/Albatros

23

Tři mušketýři I. - II.

Dumas Alexandre

SNDK/Albatros

24

Zamrzlá loď kapitána Flinta

Ransome Arthur

SNDK/Albatros

25

Ztraceni v pustině

Harte Francis Bret

SNDK/Albatros

26

Bezhlavý jezdec

Mayne-Reid Thomas

SNDK/Albatros

27

Jabloňová stezka

Velkoborský Fráňa

SNDK/Albatros

28

Plavčíci kapitána Bontekoea

Fabricius Johan

SNDK/Albatros

29

Robinson Crusoe

Defoe Daniel

SNDK/Albatros

30

Mauglí

Kipling Rudyard

SNDK/Albatros

31

Emil a tři dvojčata

Kästner Erich

SNDK/Albatros

32

Kluci, hurá za ním

Řezáč Václav

SNDK/Albatros

33

Černý šíp

Stevenson Robert Louis

SNDK/Albatros

34

Duch Llana Estacada

May Karl

SNDK/Albatros

35

Čtyři kapitáni

Čukovskij Nikolaj

SNDK/Albatros

36

Boj o ostrov

Ransome Arthur

SNDK/Albatros

37

Příhody Řeka Melikla

Makowiecki Witold

SNDK/Albatros

38

Ebenová karavana

Pašek Mirko

SNDK/Albatros

39

Zajatci pardálí soutěsky

Ananjan Vachtang

SNDK/Albatros

40

Lovec jelenů

Cooper James Fenimore

SNDK/Albatros

41

Cesta nikam

Grin Alexander

SNDK/Albatros

42

Dobrodružství kapitána Žvanilkina

Někrasov Andrej Sergejevič

SNDK/Albatros

43

Vzpoura na lodi Bounty

Kocourek Vítězslav

SNDK/Albatros

44

Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela

Kratochvíl Miloš Václav

SNDK/Albatros

45

Trosečníci z Vlaštovky

Ransome Arthur

SNDK/Albatros

46

Létající třída

Kästner Erich

SNDK/Albatros

47

Stopy ve sněhu

Mowat Farley

SNDK/Albatros

48

Zlato na Espaňole

Hronek Jiří

SNDK/Albatros

49

Laviny nad vsí

Basenauová Ann Rutgers van der Loeff

SNDK/Albatros

50

Modrý Leopard

Pašek Mirko

SNDK/Albatros

51

Petr Kachna

Ransome Arthur

SNDK/Albatros

52

Tři útěky z Korintu

Makowiecki Witold

SNDK/Albatros

53

Poslední Mohykán

Cooper James Fenimore

SNDK/Albatros

54

Neznámému na stopě

Fischer Rudolf

SNDK/Albatros

55

Tvrdá pěst Tuáregů

Vávra Jaroslav Raimund

SNDK/Albatros

56

Čing, Hrdý orel Tádžikistánu

Naim R. Teldy

SNDK/Albatros

57

Sedm sluncí na sněhu

Kovář Josef

SNDK/Albatros

58

Odysea kapitána Blooda

Sabatini Rafael

SNDK/Albatros

59

Kočovníci Severu

Curwood James Oliver

SNDK/Albatros

60

Dva divoši

Seton Ernest Thompson

SNDK/Albatros

61

Dědic Robinsonův

Laurie André

SNDK/Albatros

62

Briga Tři lilie

Olsen Theodore V.

SNDK/Albatros

63

Chatrč v horách

Gunn John

SNDK/Albatros

64

Ten druhý jsem já

Martin-Chaufierrová Simone

SNDK/Albatros

65

Potomci Skytů

Vladko Volodymyr

SNDK/Albatros

66

Klub Lysek

Ransome Arthur

SNDK/Albatros

67

Lassie se vrací

Knight Eric

SNDK/Albatros

68

Stopař

Cooper James Fenimore

SNDK/Albatros

69

Pes baskervillský

Doyle Arthur Conan, Sir

SNDK/Albatros

70

Lacho z rodu Ha

Bielecki Marian

SNDK/Albatros

71

Průkopníci

Cooper James Fenimore

SNDK/Albatros

72

Dobrodružství opeřeného hada

Gamarra Pierre

SNDK/Albatros

73

Kalle Blomkvist zasahuje

Lindgrenová Astrid

SNDK/Albatros

74

Ostrov tisíce drahokamů

Pašek Mirko

SNDK/Albatros

75

Dráha na svobodu

Swiftowá Hildegarda Hoyd

SNDK/Albatros

76

Holubí pošta

Ransome Arthur

SNDK/Albatros

77

Pušky a holubi

Tatay Sándor

SNDK/Albatros

78

Poklad v jediné růži

Pearceová A. Philippa

SNDK/Albatros

79

Lovci perel

Pašek Mirko

SNDK/Albatros

80

Tisíc a jedno dobrodružství

Branald Adolf

SNDK/Albatros

81

Trini

Renn Ludvig

SNDK/Albatros

82

Krásná Amaranta

Mauffret Yven

SNDK/Albatros

83

Ostrov modrých delfínů

O'Dell Scott

SNDK/Albatros

84

Šifrovaná zpráva

Kiršner Lev

SNDK/Albatros

85

Vinnetou I. - III.

May Karl

SNDK/Albatros

86

Napoleon z černého ostrova

Kratochvíl Miloš Václav

SNDK/Albatros

87

Karaj

Volček Jakov

SNDK/Albatros

88

První plavba

Melville Hermann

SNDK/Albatros

89

Řeka kouzelníků

Pařízek Ladislav Mikeš

SNDK/Albatros

90

Nesmrtelný kovboj

Pašek Mirko

SNDK/Albatros

91

Nezvěstný plukovník

Soriano Marc

SNDK/Albatros

92

Prérie

Cooper James Fenimore

SNDK/Albatros

93

Bacha, černý paraple!

Bahdaj Adam

SNDK/Albatros

94

Na Opičí řece

Bender Werner

SNDK/Albatros

95

Velká šestka

Ransome Arthur

SNDK/Albatros

96

Muž a pes

Kadlecová Marie M.

SNDK/Albatros

97

Král Madagaskaru

Galský Desider

SNDK/Albatros

98

Sejdžo a její bobříci

Grey Owl

SNDK/Albatros

99

Puma ze Sierry

Švácha Miloš

SNDK/Albatros

100

Černý korzár

Salgari Emilio

SNDK/Albatros

101

Švýcarský robinzon

Wyss Johann David

SNDK/Albatros

102

Hrdina Nik

Štorch Eduard

SNDK/Albatros

103

Sobi táhnou

Evans Allen Roy

SNDK/Albatros

104

Veledektiv Agaton Sax

Franzén Olaf

SNDK/Albatros

105

Dobyvatelé ledových moří

Badigin Konstantin

SNDK/Albatros

106

Hadí spirála

Mowat Farley

SNDK/Albatros

107

Zločin na Zlenicích hradě l. p. 1318

Šimáček Radovan

SNDK/Albatros

108

Černý Mustang

May Karl

SNDK/Albatros

109

Divoký Anda

Szczepanska Nora

SNDK/Albatros

110

Čluny v Brakkeputu

Diekmannová Miep

SNDK/Albatros

111

Toulky světem

Halliburton Richard

SNDK/Albatros

112

Magnetová hora

Laurie André

SNDK/Albatros

113

Plutonie

Obručev Vladimír Afanasjevič

SNDK/Albatros

114

Za obzorem čeká svět

Thomas M. Z.

SNDK/Albatros

115

Lovci kožišin

Flos František

SNDK/Albatros

116

Tecumseh I. - IV.

Steuben Fritz

SNDK/Albatros

117

Marijn u pirátů

Diekmannová Miep

SNDK/Albatros

118

Červenomodrý Metuzalem

May Karl

SNDK/Albatros

119

Ostrov Divokých koní

Dillonová Eilis

SNDK/Albatros

120

Arséne Lupin kontra Herlock Sholmes

Leblanc Maurice

SNDK/Albatros

121

Tajemství starého venkovského sídla

Fabricius Johan

SNDK/Albatros

122

Zajatci ledu a noci

Davydov Zinovij

SNDK/Albatros

123

Lovci mustangů

McGiffinová Lee

SNDK/Albatros

124

Pozor - laviny!

Bartosová - Höppnerová Barbara

SNDK/Albatros

125

Zakleté moře

Armstrong Richard

SNDK/Albatros

126

Lodivod

Cooper James Fenimore

SNDK/Albatros

127

Muž pro Oklahomu

Pašek Mirko

SNDK/Albatros

128

Sever, můj domov

Morey Walt

SNDK/Albatros

129

Knud Rasmussen

Düngel-Gillesová Lieselotte

SNDK/Albatros

130

S prázdnou kapsou kolem světa

D'Ivoi Paul

SNDK/Albatros

131

Muž přes palubu

Staňukovič Konstantin

SNDK/Albatros

132

Město malomocného krále

Salgari Emilio

SNDK/Albatros

133

Novou zemi pro divoká zvířata

Hiob Eberhard

SNDK/Albatros

134

Ztracená prérie

Pašek Mirko

SNDK/Albatros

135

Mexické drama

Meinck Willi

SNDK/Albatros

136

Lovec kuguárů

Kjelgaard Jim

SNDK/Albatros

137

Dobrodružství malého indiána

Šustr Vladimír

SNDK/Albatros

138

Nesmrtelný kovboj

Pašek Mirko

SNDK/Albatros

139

Albatros/Nad Tichým oceánem

Flos František

SNDK/Albatros

140

Říše Slunce

Smirnov Nikolaj

SNDK/Albatros

141

Sám mezi korzáry

Legére Werner

SNDK/Albatros

142

Tajfun a jiné povídky

Conrad Joseph

SNDK/Albatros

143

Zima v kaňonu

Morey Walt

SNDK/Albatros

144

Trosečníci v řece meteorů

Broszkiewicz Jerzy

SNDK/Albatros

145

Vlčák Kazan/Barí, syn Kazanův

Curwood James Oliver

SNDK/Albatros

146

Ostrov tisíce vůní

Pecháček Jaroslav

SNDK/Albatros

147

Lvi přicházejí

Richter Götz R.

SNDK/Albatros

148

Bez doprovodu bubnů

Burtonová Hester

SNDK/Albatros

149

Léto bubnů

Olsen Theodore V.

SNDK/Albatros

150

Děvče pro Oklahomu

Pašek Mirko

SNDK/Albatros

151

Černé koráby I. - II.

Alex Joe

SNDK/Albatros

152

Pětina pro krále

O'Dell Scott

SNDK/Albatros

153

Odkaz lovce tajgy

Luskač Rudolf

SNDK/Albatros

154

Kříž proti kříži

Šimáček Radovan

SNDK/Albatros

155

Tajemství pytlácké jeskyně

Palman Vjačeslav

SNDK/Albatros

156

Noční orel

Klička Václav

SNDK/Albatros

157

Tonek z Napoleonovy armády

Fabricius Johan

SNDK/Albatros

158

Světy bez hranic

Martensson Bertil

SNDK/Albatros

159

Taliánský marš

Pecháček Jaroslav

SNDK/Albatros

160

Ostrov dravců

Pelot Pierre

SNDK/Albatros

161

Škola plavčíků

Pikul Valentin

SNDK/Albatros

162

Za sobolem na kraj světa

Semjonov Arsenij

SNDK/Albatros

163

Ledové moře

Friedrich Herbert

SNDK/Albatros

164

Udet, syn divočiny

Halířová Heda

SNDK/Albatros

165

Zloděj snů

Janka Otto

SNDK/Albatros

166

Tři kroky do tmy

Šusta Stanislav

SNDK/Albatros

167

Dobrodružství Andráse Jelkyho

Hevesi Lajos

SNDK/Albatros

168

Chlapík z pekla

(antologie)

SNDK/Albatros

169

Magellanova cesta kolem světa

Wotte Herbert

SNDK/Albatros

170

Salvator I. - II.

Dumas Alexandre

SNDK/Albatros

171

Za medvědem na Kamčatku

Sevasťjanov Anatolij

SNDK/Albatros

172

Bílá vydra

Kutík Josef

SNDK/Albatros

173

Napněte všechny plachty! I. - II.

Tudoran Radu

SNDK/Albatros

174

Rytířská jízda Jana z Michalovic

Pludek Alexej

SNDK/Albatros

175

Osamělé stádo

Weisenborn Günther

SNDK/Albatros

176

Ruská sága

Kolokolov Boris

SNDK/Albatros

177

Válka světů a jiné příběhy z neskutečna

Wells Herbert George

SNDK/Albatros

178

Jezdec z neznáma

Schaefer Jack

SNDK/Albatros

179

Sehni se pro kámen

Mareš Zdeněk

SNDK/Albatros

180

V zajetí Vikingů

Haugerová Torill Thirstad

SNDK/Albatros

181

Mezi orlem a hadem

Volák Josef

SNDK/Albatros

182

Dobrodružství perníkářského tovaryše

Krügerová Renate

SNDK/Albatros

183

Ledová odysea

Mironov Alexandr

SNDK/Albatros

184

Kdo má v plachtách vítr

Rónaszegi Miklós

SNDK/Albatros

185

Dlouhý lov

Pelot Pierre

SNDK/Albatros

186

Špunt

Strugackij Arkadij a Boris

SNDK/Albatros

187

Jsem Sioux!

Janka Otto

SNDK/Albatros

188

Jasné ráno

O'Dell Scott

SNDK/Albatros

189

Poselství z vesmíru

Simak Clifford Donald

SNDK/Albatros

190

Quentin Durward

Scott Walter

SNDK/Albatros

191

Mimozemšťané a hvězdy

Simon Eric

SNDK/Albatros

192

Stopy ve sněhu/Kletba vikingova hrobu

Mowat Farley

SNDK/Albatros

193

Černý hřebec

Farley Walter

SNDK/Albatros

194

Zelený děs

Le Fanu Joseph Sheridan

SNDK/Albatros

195

Muž z ledovce

Ballinger Erich

SNDK/Albatros

196

Město malomocného krále

Salgari Emilio

SNDK/Albatros

197

Dopis pro krále

Dragtová Tonke

SNDK/Albatros

198

Černý hřebec se vrací

Farley Walter

SNDK/Albatros

199

Swanssonova výprava

Běhounek František

SNDK/Albatros

200

Sandokan

Salgari Emilio

SNDK/Albatros

201

Syn černého hřebce

Farley Walter

SNDK/Albatros

202

Velký oheň

Veitová Barbara

SNDK/Albatros

203

Stráž na Psí skále

Fiker Eduard

SNDK/Albatros

204

Léto s opicemi

Rawls Wilson

SNDK/Albatros

205

Klub dobrodruhů

Hrnčíř Svatopluk

SNDK/Albatros

206

Pašeráci

Lawrence Iain

SNDK/Albatros

207

Námořníkova kletba

Lunn John

SNDK/Albatros

208

Lupiči z Ostie

(antologie)

SNDK/Albatros

209

Tajemný Vesuv

(antologie)

SNDK/Albatros

210

Ďábel se skrývá v mlze

Garfield Leon

SNDK/Albatros